Jak pracować zdalnie, transparentnie i efektywnie?

Partner Holaspirit, Marek Wzorek z ecoCoach, porozmawia z Marcinem Ruteckim z Klubu Inteligencji Biznesu oraz z Norbertem Nowakowskim z V-Tac Polska, o tym, jak można szybko rozwinąć firmę dzięki efektywnej i transparentnej pracy zespołów zdalnych. Jak przydaje im się do tego platforma Holaspirit.com

Marcin, Norbert oraz Marek podzielą się swoim doświadczeniem, szybkiego rozwoju ich organizacji. Będziesz miał możliwość zadawania również pytań lub podzielenia się własnym doświadczeniem

Marek Wzorek

Marek Wzorek

Marek Wzorek - CEO i założyciel ecoCoach oraz ecoCoach Akademii, przedsiębiorca, executive coach, mentor liderów, dyrektorów oraz prezesów; ekspert od turkusowych organizacji, wykładowca oraz prelegent. Pomógł w rozwoju setkom firm i liderów. Autor bestsellera w Polsce „Od hierarchii do turkusu, czyli jak zarządzać w XXI wieku” (www.bit.ly/OdHierarchiiDoTurkusu-Empik, książka jest już przetłumaczona i ukaże się w języku angielskim pod roboczym tytułem: “Self-management in organizations. Way to grow innovative companies in 21st century”).

Marek jest ekspertem w osiąganiu wyników dla czołowych liderów i zmianie ich nawyków. Dlatego wielu dyrektorów generalnych i menedżerów wybrało go do coachingu dla kadry zarządzającej i doradztwa strategicznego.

Marcin Rutecki

Marcin Rutecki

Marcin Rutecki - założyciel i partner zarządzający w Klub Inteligencji Biznesu - organizacji łączącej networking z mediami społecznościowymi i innowacją w zarządzaniu, oraz Chief Business Development Officer w firmie Infron, spółką specjalizującą się w inżynierii w e-handlu.

Posiada kompetencje z trzech obszarów: marketingu i sprzedaży (z naciskiem na online), finansów oraz zarządzania strategicznego i operacyjnego. Koncentruje się na twardych wynikach, ryzyku (identyfikacji, ocenie, zarządzaniu) oraz zysku.

Ma doświadczenie zarówno w B2B jak i B2C, produktach i usługach, rynkach krajowych i zagranicznych, spółkach działających w obszarze e-commerce i poza nim oraz bardzo różnych branżach.

Norbert Nowakowski

Norbert Nowakowski – dyrektor generalny firmy V-Tac Poland, biznesmen z dwudziestokilkuletnim doświadczeniem. Swoja drogę rozwoju zaczął na początku lat  dziewięćdziesiątych wraz z dynamicznym rozwojem rynku w Polsce.

Rozwijał i budował rodzinną firmę ENAN S.A.. Uczestniczył w rozwoju największych dużych sieci retailowych w Polsce. Podczas 20 lat pracy rozwinął bliskie relacje z kontrahentami z Chin.

Posiada ogromną wiedzę z zakresu sprzedaży, importu, logistyki oraz sourcingu produktów w Chinach oraz innych części świata.

Pasjonuje się efektywnym zarządzaniem przedsiębiorstwami, obsługą klienta i budowaniem organizacji biznesowych opartych na wartościach szacunku, serdeczności i uśmiechu.

Reserve Your Seat

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.